Řazení produktů

47 položek celkem

Výpis produktů

nori řasy se zázvorem bio
36 Kč
Měrná cena: 900 Kč / 100 g

Složení: toustované Nori řasy BIO (62%), slunečnicový olej BIO, zázvor BIO (2%), mořská sůl

Bez alergenů

Kód: 9776
len
101 Kč
Měrná cena: 10,10 Kč / 100 g

Cena je uvedena za 1 kg, cena bude spočítána dle skutečného množství. 

Kód: 3985
lnene seminko zlate 275561 thumbnail
101 Kč
Měrná cena: 10,10 Kč / 100 g

Cena je uvedena za 1 kg, cena bude spočítána dle skutečného množství. 

Kód: 2625
mák vážený český
206 Kč
Měrná cena: 20,60 Kč / 100 g

Složení: Mák celý český vážený - možno vkládat do košíku násobky 10g : 0,01 = 10g ; 0,1 = 100g

Alergeny zvýrazněny tučně

Kód: 4221
Detail
282 Kč
Měrná cena: 112,80 Kč / 100 g

složení: jádra makadamových ořechů 100%

Alergeny zvýrazněny tučně

Kód: 12833
maliny lyofilizované
120 Kč
Měrná cena: 2 400 Kč / 1 kg

složení: maliny mrazem sušené, celé

Alergeny neuvedeny.

Kód: 5905
mandle loupane 746435 thumbnail
405 Kč
Měrná cena: 40,50 Kč / 100 g

Cena je uvedena za 1 kg, cena bude spočítána dle skutečného množství. 

Kód: 2631
mandle natural 925540 thumbnail
390 Kč
Měrná cena: 39 Kč / 100 g

Cena je uvedena za 1 kg, cena bude spočítána dle skutečného množství. 

Kód: 2634
mandlove lupinky 275616 thumbnail
410 Kč
Měrná cena: 41 Kč / 100 g

Možno vkládat do košíku po násobcích 10g.

Alergen.
Kód: 4239
Detail
89 Kč
Měrná cena: 1 780 Kč / 1 kg

složení: lyofilizované (mrazem sušené) borůvky 100%

Alergeny neuvedeny.

 

Kód: 13714
moruše bio 400g
162 Kč
Měrná cena: 40,50 Kč / 100 g

Složení: 100% sušené plody moruše

Bez alergenů

Kód: 9800
arame
121 Kč
Měrná cena: 242 Kč / 100 g

Složení: mořské řasy Arame

Bez alergenů

Kód: 5916
mořské řasy dulse
134 Kč
Měrná cena: 536 Kč / 100 g

Složení: mořské řasy Dulse

Bez alergenů

Kód: 9777
kombu
109 Kč
Měrná cena: 218 Kč / 100 g

Složení: mořské řasy Kombu

Bez alergenů

Kód: 5917
Nori řasy
140 Kč
Měrná cena: 560 Kč / 100 g

Složení: mořské řasy Nori

Bez alergenů

Kód: 5892
nori vločky
139 Kč
Měrná cena: 173,75 Kč / 100 g

Složení: mořské řasy Nori

Bez alergenů

Kód: 2733
wakame
145 Kč
Měrná cena: 290 Kč / 100 g

Složení: mořské řasy Wakame

Bez alergenů

Kód: 5918
vlasska jadra 758850 thumbnail
450 Kč
Měrná cena: 45 Kč / 100 g

Cena je uvedena za 1 kg, cena bude spočítána dle skutečného množství. 

 
Kód: 2637
Detail
97 Kč
Měrná cena: 1 940 Kč / 1 kg

složení: lyofilizované (mrazem sušené) borůvky 100%

Alergeny neuvedeny.

 

Kód: 13715
papaya bez přidaného cukru
65 Kč
Měrná cena: 65 Kč / 100 g

složení: papaya sušená

Nesířená, bez přidaného cukru. Bez alergenů.

Sušenou papayu můžete klidně mlsat samotnou, perfektně se však hodí i do kaší, jogurtů nebo granoly. Zajímavou chuť dodá salátům a nebo různým smoothies. V klasických receptech pak může nahradit kandované ovoce.

Kód: 5953
piniové oříšky
144 Kč
Měrná cena: 144 Kč / 100 g

Věděli jste, že pinie jsou ve skutečnosti semínka a ne oříšky? Je to tak! Mají nezaměnitelnou krémovo-nasládlou chuť. Když je opražíme, jsou příjemně křupavé a jejich aroma se ještě více zvýrazní. Výborně se hodí do všech zeleninových salátů a neodmyslitelně patří do italské kuchyně. Těstoviny a pinie spolu prostě skvěle ladí.

Polévky - nahrubo nasekané piniové oříšky jsou vhodné k ozdobení polévek na talíři. Snídaně - oříšky můžete obohatit vaše oblíbené snídaňové müsli nebo kaši. Dezerty - studené nebo pečené, ořechy se výborně hodí do těst, krémů nebo s nimi hotové pokrmy jednoduše posypte.

Kód: 8566
slunecnice loupana 638879 thumbnail
134 Kč
Měrná cena: 13,40 Kč / 100 g

Cena je uvedena za 1 kg, cena bude spočítána dle skutečného množství. 

Kód: 2655
višně bez pecky bio
67 Kč
Měrná cena: 89,33 Kč / 100 g

složení: višně bez pecky BIO

Alergeny neuvedeny.

Kód: 13010

Ovládací prvky výpisu

47 položek celkem