Sladkosti

Řazení produktů

39 položek celkem

Výpis produktů

bezlepkove piskoty
39 Kč
Měrná cena: 26 Kč / 100 g

Výborné bezlepkové piškoty. 

Kód: 2310
brusinkové sušenky s kokosem
33 Kč
Měrná cena: 22 Kč / 100 g

Bez lepku, bez mléka, bez vajec

Složení: kukuřičný škrob, čiroková mouka, rýžová mouka, kokosová pasta - 22%, zahušťovadlo - guarová guma, rýžový sirup, kypřící prášek bez fosfátů, vanilka, brusinky - 4% (brusinky, cukr, bezinkový koncentrát, slunečnicový olej), regulátor kyselosti - kyselina citronová)

Kód: 9324
2ddb34aaa28805b10951ca7ab79e7badc3e7067d
64 Kč
Měrná cena: 32 Kč / 100 g

Tato sladká zdravá pochoutka je vyrobena ze sezamových semen.

Kód: 5732
chalva mramor 70g
31 Kč
Měrná cena: 44,29 Kč / 100 g

Tato sladká zdravá pochoutka je vyrobena ze sezamových semen.

Kód: 5147
chalva orechy 200g
64 Kč
Měrná cena: 32 Kč / 100 g

Chalva je původem orientální pochoutka z ořechů, nebo semen. Nejčastěji se s ní setkáte na trzích zemí Balkánu a zemích Blízkého východu. Tento produkt se vyrábí pouze z přírodních surovin. Neobsahuje konzervanty ani neprochází jinou chemickou úpravou. Chalva obsahuje plno kvalitních látek, jako je hořčík, železo a draslík. Chalva je vhodná také pro sportovce a malé děti, kterým navíc bude chutnat. Chalva patří mezi delikatesy!

Kód: 7970
chalva pistacie 200g
64 Kč
Měrná cena: 32 Kč / 100 g
Kód: 3972
chalva vanilkova 70g
31 Kč
Měrná cena: 44,29 Kč / 100 g

Tato sladká zdravá pochoutka je vyrobena ze sezamových semen.

Kód: 5149
jáhlové piškotky
44 Kč
Měrná cena: 29,33 Kč / 100 g

Výborná bezlepkové svačinka. 

Kód: 1968
jáhlové piškoty s lesním ovocem
44 Kč
Měrná cena: 29,33 Kč / 100 g

Výborná bezlepková svačinka. 

Kód: 1971
javorové lízátko list
11 Kč
Měrná cena: 110 Kč / 100 g

Složení: javorový sirup 55%, glukózový sirup 45%, barvivo E104 

Kód: 5904
javorové lízátko
10 Kč
Měrná cena: 125 Kč / 100 g

Složení: javorový sirup, škrobový sirup

Alergeny zvýrazněny tučně.

Kód: 5902
karob tyč křup křup
18 Kč
Měrná cena: 60 Kč / 100 g

Karobové mlsaní v podobě tyčinky. 

Kód: 5850
karob tyč arašídy
17 Kč
Měrná cena: 42,50 Kč / 100 g

Karobové mlsaní v podobě tyčinky. 

Kód: 5849
karob tyč kokos
17 Kč
Měrná cena: 42,50 Kč / 100 g

Karobové mlsaní v podobě tyčinky. 

Kód: 5846
karob tyč arašídy ovoce
17 Kč
Měrná cena: 42,50 Kč / 100 g

Karobové mlsaní v podobě tyčinky. 

Kód: 5848
karob tyč slunečnice
17 Kč
Měrná cena: 42,50 Kč / 100 g

Karobové mlsaní v podobě tyčinky. 

Kód: 5847
medium 43e60208831ed0816a73251c6d45336e0d9086aa
29 Kč

bez lepku, bez mléka, bez vajec

Složení: tapiokový škrob, jablečné pyré, čiroková mouka, rýžová mouka, zahušťovadlo - guarová guma, rýžový sirup - 29%, neztužený kokosový olej, karobový prášek - 3%, kypřící prášek bez fosfátů, perníkové koření, aroma

Kód: 9329
KOKOSOVÉ SUŠENKY
33 Kč
Měrná cena: 22 Kč / 100 g

Bez lepku, bez mléka, bez vajec

Složení: kukuřičný škrob, čiroková mouka, rýžová mouka, guarová guma, neztužený kokosový olej, rýžový sirup - 6%, kokos strouhaný - 5%, sušený citronový prášek - 1%, emulgátor - lecitin slunečnicový

Kód: 9328
lékořice pendrej ochutnej ořech
292 Kč
Měrná cena: 29,20 Kč / 100 g

složení: melasa, pšeničná  mouka, voda, glukózo-fruktózový sirup, cukr, lékořicový extrakt 3%, plně ztužený palmový tuk, sůl, emulgátor E471 (mono a diglyceridy mastných kyselin), barvivo: E153 (uhlík z rostlinné suroviny); konzervant: E202 (sorban draselný), aroma, leštící látky: E901 (včelí vosk), E903 (karnaubský vosk), E904 (šelak).

Alergeny uvedeny tučně. Cena je uvedena za 1 kg, cena bude spočítána dle skutečného množství. Možno vkládat do košíku násobky 10g : 0,01 = 10g ; 0,1 = 100g

Kód: 4227
mandle v hořké čokoládě ochutnej ořech
482 Kč
Měrná cena: 48,20 Kč / 100 g

složení: hořká čokoláda 75% (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, sojový lecitin, přírodní vanilkové aroma), mandle jádra 25%, leštidlo: arabská guma.

Alergeny zvýrazněny tučně. Cena je uvedena za 1 kg, cena bude spočítána dle skutečného množství. Možno vkládat do košíku násobky 10g : 0,01 = 10g ; 0,1 = 100g

Kód: 4238
máslové sušenky
31 Kč
Měrná cena: 20,67 Kč / 100 g

Bez lepku, bez mléka, bez vajec

Složení: kukuřičný škrob, jablečné pyré, čiroková mouka, rýžová mouka, zahušťovadlo - guarová guma, rýžový sirup - 29%, přepuštěné MÁSLO (alergen) GHÍ 7%, kypřící prášek bez fosfátů, vanilka, aroma

Kód: 9327
mrkvanky povidlove bez lepku 150g
77 Kč
Měrná cena: 51,33 Kč / 100 g

Myslíme i na zákazníky se zdravotním omezením. Proto jsme se pustili i do výroby bezlepkové varianty Hukvaldských Mrkvánků. Podařilo se nám zcela vynechat konzervanty a jiná nežadoucí aditiva.

Kód: 4476
mrkvanky hruskove 150g
59 Kč

Tato varianta Hukvaldských Mrkvánků je nesmírně osvěžující. Téměř 30 % hruškových povidel jim dodává jedinečnou a nezaměnitelnou chuť.

Kód: 9709
mrkvanky povidlove 150g
56 Kč

Nejoblíběnější varianta Hukvaldských Mrkvánků. Plná a bohatá náplň je tvořena z pravých českých povidel. Do těsta přidáváme 30 % čerstvé mrkve pečlivě vybrané od místních farmářů.

Kód: 9708

Ovládací prvky výpisu

39 položek celkem